Online eventy | Eventlads.sk

Online eventy

Online eventy

 

Uskutočňovanie osobných stretnutí je pre každú firmu či organizáciu skvelým nástrojom na interakciu so svojimi kolegami, obchodnými partnermi či inými dôležitými ľuďmi. Ak vám aktuálna situácia nedovoľuje osobné stretnutia, tak je ideálnym riešením stretnutie v online prostredí, ktorý má neobmedzené možnosti - školenia pre tím 10 kolegov, konferencia pre 200 partnerov či prezentácia produktu pre tisícky ľudí. Vysielanie cez súkromnú platformu či YouTube. Interagovanie so spíkrom či zdieľanie poznámok, prezentácie na obrazovke.  Vďaka technológiám, ktoré máme v súčasnosti k dispozícii, vieme zabezpečiť kompletnú produkciu a postprodukciu pre váš digitálny event.

Videokonferencie pre firmy

 

Online konferencia otvára široké možnosti vzdialenej komunikácie so zamestnancami, obchodnými partnermi a potenciálnymi zákazníkmi po celom svete. Všetko, čo potrebujete je mať k dispozícii mobilné zariadenie alebo počítač a prístup na internet. Ostatné zariadime za vás, a vy sa za pár sekúnd, kliknutím na link, ktorý obdržíte e-mailom, stanete súčasťou konferencie. Či už plánujete propagáciu rôznych produktov, školení, alebo firemný workshop, každú z týchto možností vieme zrealizovať prostredníctvom online vysielania.   

Digitálne eventy 

 

Ručíme za zachovanie súkromia obsahu a garantujeme bezpečnosť pri zdieľaní firemných informácií počas digitálneho eventu. Pri realizácii webinárov na vami vybrané témy vieme do livestreamu pripojiť aj externého prispievateľa, ktorý sa jednoduchým spôsobom pripojí k prezentácii. Digitálny výstup z vysielania je prístupný na požiadanie, k obsahu je možné pristupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Obsah z rôznych webinárov či online kurzov sa môže zmeniť na blogové príspevky, prezentácie, krátke videá a ďalšie časti obsahu, ktoré vo väčšine prípadov nevypršia.

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0949 811 316

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.