Športové dni | Eventlads.sk

ŠPORTOVÉ DNI

Športové dni

 

Výrok “V zdravom tele zdravý duch” je známy už od nepamäti. Aj pre to patria športové dni k obľúbeným tipom na teambuilding a posilnenie tímového ducha pre zamestnancov, kolegov či pracovných partnerov. Strávte čas mimo kancelárií a zažite športové dni plné rôznych aktivít, počas ktorých si zašportujete a zároveň sa aj zabavíte.

Firemné športové dni

 

Nemáte jasnú predstavu o tom, ako by mali firemné športové dni vyzerať? Nezúfajte, radi vám poradíme a vytvoríme program na mieru a nezostane to len pri tom. Zabezpečíme všetko od výberu vhodného miesta, cez ubytovanie až po skúseného moderátora, ktorý dotvorí celkovú atmosféru športových hier. Myslíme aj na tie najmenšie detaily, takže sa nemusíte ničoho obávať.

Program športových dní

 

Program športových dní je plný tých najrozličnejších disciplín. Pripravujeme ho tak, aby si každý našiel niečo, čo zvládne bez väčších problémov a bude ho to baviť. Od lukostreľby, raftingu po jógu, thajský box či zápasy v sumo oblekoch, a to je len malá ukážka toho, čo všetko vieme zabezpečiť. Pri jednotlivých športových hrách a aktivitách je počet ľudí obmedzený tak, aby sa profesionálny tréner stihol každému dostatočne venovať. Nechýbajú ani rôzne prednášky a workshopy na aktuálne témy z oblasti zdravého životného štýlu.

Stiahnuť ponuku aktivít

Odmena v podobe výnimočných nápojov

 

Pri firemných športových hrách zvykne človek nielen vysmädnúť, ale aj vyhladnúť. Samozrejme sa postaráme aj o jedlo a o váš pitný režim. Vďaka nášmu mobilnému baru s profesionálnym barmanom si môžete po svojich športových výkonoch pochutnať na rôznych nealkoholických či alkoholických cocktailoch. 

Organizovanie nielen športových podujatí

 

Ak si nie ste celkom istí športovými hrami pre vašu firmu, kolegov či zamestnancov, radi vám pripravíme podujatie s kultúrnym nádychom či inú spoločenskú akciu. Prezraďte nám, čo sa vám najviac páči a zvyšok už nechajte na nás.

 

 

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0904 539 618

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.