Ochutnávky, degustácie, tasting - Event Lads

Ochutnávky, degustácie, tasting

O čo ide?

Tasting je obľúbený koncept riadenej i neriadenej degustácie alkoholov najrozličnejších druhov. Využívajú ho predovšetkým viac, či menej známe značky, aby predstavili novinky zo svojho portfólia, uviedli novú sezónu alebo jednoducho sprostredkovali svojim klientom zážitok majstrov degustátorov.

Ako to vyzerá?

Základným set upom tasting baru je pravý whisky sud a tastingový vozík, no najdôležitejším prvkom je samozrejme lektor – profesionál, ktorý je zároveň ambasádorom tej ktorej značky. Kvalifikovaný výklad aj v cudzích jazykoch, odborné predstavenie produktu a personalizovaný branding podľa požiadaviek klienta sú samozrejmosťou.

Whisky tasting

Vydajte sa s nami do sveta rozmanitých vôní a chutí. Naučíme vás, ako správne degustovať, ako rozoznať jednotlivé jemné rozdiely medzi škótskymi whisky či írskymi whiskey, a prevedieme vás celým chuťovým spektrom tohto lahodného a výnimočného nápoja.

Navyše vám prezradíme čo-to o histórii, tajomstvách výroby a o alchýmii, ktorá sa deje v sudoch pred tým, než sa whisky dostane do fliaš. Počas večera sa z vás stane degustátor, ktorý si bude vedieť vyberať do svojho domáceho baru kvalitu podľa vlastných preferencií a chutí. A pre tých menej odvážnych máme tradičné „Classic whisky cocktails”.

Stiahnúť Whisky menu
ochutnávka whisky

Rum tasting

Voda démona, grog či pirátsky nápoj .. aj to sú synonymá rumu. Vedeli ste, že sa okrem Karibiku vyrába napríklad aj v Japonsku alebo v Indii? Obdarujte svojich klientov riadenou degustáciou rumov tak, ako ním boli v 18. storočí odmeňovaní námorníci.

Riadenou ochutnávkou rumov vás bude sprevádzať náš ambasádor a spoločne sa prenesiete napríklad na horúce Karibské ostrovy. K dokonalej atmosfére už chýba jedine vybrať si cigaru z nášho humidoru.

Stiahnúť Rum menu
Degustácia rumov

Ochutnávka destilátov

Vedeli ste, že slovenské destiláty sa dostali napríklad už aj na Japonský cisársky dvor? Doprajte svojim chuťovým bunkám nezabudnuteľný zážitok s typickými slovenskými destilátmi, ktoré popíjali celé generácie našich predkov.

U nás sa stretnete s tradičnou slovenskou hruškovicou, slivovicou či čerešňovicou a koštovať môžete aj destiláty priamo z našej domácej pálenice. Ako jedny z mála ponúkame k degustácii destilátov aj odborný výklad hlavného destiléra poprednej slovenskej značky.

Stiahnuť ochutnávku slovenských destilátov
spirit degustation

Degustácia podľa vášho priania

Poďte s nami ochutnať najnovšie druhy ginov, tequily, brandy či vín. Okrem degustácie kvalitných značiek alkoholu sa dozviete novinky, trendy a zaujímavosti zo sveta spiritov. Radi vám pripravíme riadenú ochutnávku, alebo napríklad degustáciu naslepo. Ku každému druhu alkoholu napárujeme aj niečo vhodné pod zub.

Stiahnúť degustáciu na želanie
Degustation

Galéria

Ochutnávka rumu a cigár
Tasting bar - degustácie a ochutnávky akoholu
Tasting bar - Ochutnávka rumov
Tasting bar - degustácie a ochutnávky akoholu
Tasting bar - degustácie a ochutnávky akoholu
tasting rumu
Degustácia rumov
Ochutnávka slovenských destilátov
Degustácia destilátov Marsen
tasting
Degustácia
degustácia Marsen
slovenské destiláty
Degustácia rumov
degustácia whisky komoda
SND tasting

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0904 539 618

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.