Firemné akcie a večierky | Eventlads.sk

Firemné akcie a večierky

Firemný večierok na mieru

Radi vám pomôžeme s výberom miesta, zabezpečením programu a celkovou organizáciou vášho eventu. Možností na ozvláštnenie vašej firemnej akcii je nespočetne. Prekvapte kolegov napríklad tematickou párty. Ku každej téme vám pripravíme charakteristický program so špeciálnym pohostením, ktoré sa k nej dokonale hodia.
 

Firemné večierky

Moderátor na večierku

Dodajte vašej akcii ten správny šmrnc s výberom vhodného moderátora a vytvorte tak pre svojich hostí, partnerov nezabudnuteľný večer. Častokrát práve moderátor vie vytvoriť tú správnu atmosféru na firemnom večierku. Výber je široký a každý jeden moderátor je niečím výnimočný.

Moderátorka "Becca"

Hudobný program

Kto odmietne koncert zadarmo? Nikto! Hostenie Vianočnej párty so živou kapelou je jeden z dôvodov prečo máte zaručenú účasť všetkých pozvaných. Dnešná škála kapiel a DJov na eventy je priam očarujúca a je z čoho vyberať. Dajte nám vedieť váš budget a my vám pustíme kto vám zahrá.

Djane La Bors

Zábava na večierku

Kúzelníci už dávno nie sú len pre detské obecenstvo a ich oslavy. Spestrite si firemný večierok  kúzelníkom či iluzionistom.  Veľkolepá show na javisku alebo priama interakcia  s hosťami upevnia nezabudnuteľný zážitok z celého večera. Kúzelník vás vnesie do tajov mágie, prevedie svetom ilúzie a zabaví svojimi trikmi.

Kúzelník na večierku

Catering

Riadime sa najnovšími trendmi, myslíme aj na vegetariánov a vegánov a naše jedlá sú pripravované a podávané vždy ako by ste sedeli vo vašej obľúbenej reštaurácii. Navrhneme vám menu podľa vašich predstáv a doladíme do tých najmenších detailov. Objavte s nami Candy Bar, výrobu sushi priamo pred vašimi očami či párovanie cateringu s cocktailmi alebo destilátmi.

Catering

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0949 811 316

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.