Organizovanie teambuildingov - Event Lads

Teambuildingy

Teambuilding pre firmy posilnenie kolektívu a podpora výkonu

V dnešnom firemnom prostredí je málo činností, ktoré majú taký výrazný vplyv na kolektív a výkon tímu ako netradičné a kreatívne teambuildingové aktivity. Bez ohľadu na to, či preferujete indoorové alebo outdoorové aktivity, ako sú firemná olympiáda, survival camp, alebo športové hry, výber je na vás. No ešte dôležitejšie je jasne stanoviť formu a cieľ teambuildingu, či už je cieľom posilnenie kolektívu, zvýšenie výkonnosti tímu, či jednoducho podpora tvorivej zábavy. Ak nie ste si istí, môžete sa vždy poradiť, aby ste zvolili aktivitu, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám a cieľom.

Teambuildingy pre firmy

Športové aktivity

Zúčastniť sa športových aktivít s kolegami nie je len zábavný zážitok, ale aj zdravý nástroj na oživenie tela a tímového ducha. Šport prispieva k uvoľňovaniu endorfínov, posilňuje kolektívnu kamarátsku atmosféru a podporuje zdravú súťaživosť. V našej firme prispôsobujeme športové aktivity tak, aby vyhovovali každému, zabezpečujúc inkluzivitu a nadšenie. Od tradičných možností, ako sú lukostreľba, splav alebo futbalový turnaj, až po menej bežné alternatívy, ako sú súboje v sumo oblekoch, kurz sebaobrany alebo vojenský prekážkový beh. Každý nájde niečo, čo ho poteší a do čoho sa môže zapojiť.

Športový deň

Adrenalínové zážitky

Vyskúšajte si s kolegami niečo menej tradičné, na čo určite tak skoro nezabudnete. Preteky na motokárach, zlaňovanie alebo rafting na divokej vode prinesú vášmu kolektívu ten správny adrenalín. Pre tých najodvážnejších ponúkame možnosť vyskúšať zoskok z komína. Dali by ste sa spolu s kolegami na niečo také nahovoriť?

adrenalínové aktivity

Workshopy a rozvoj osobnosti

V našej ponuke nechýbajú ani možnosti pre intelektuálnu stránku teambuildingu. Prichystáme pre vás rôznorodé a fascinujúce workshopy a prednášky, ktoré vieme prispôsobiť akýmkoľvek zručnostiam alebo požiadavkám v rámci zlepšenia tímovej spolupráce alebo zdravia zamestnancov. Či už ide o tém, ako udržať zdravý chrbát pri sedavom zamestnaní, pripraviť vyvážené raňajky pre zvýšenie energie, efektívne zorganizovať čas alebo zdokonaliť schopnosti verejného prejavu, sme pripravení vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. A ak máte osobitné požiadavky, neváhajte nám oznámiť - pripravíme pre vás špeciálne formované hry alebo workshopy, aby sme zaistili, že váš tím dosiahne presne to, čo potrebuje.

Rozvoj osobnosti

Škola varenia

Vyzvite svoj tím na nevšednú kulinársku výzvu! Škola varenia je nielen príjemnou a relaxačnou aktivitou, ale aj výbornou príležitosťou na posilnenie tímovej väzby. Počas kurzu nevarenia si môžete vyskúšať prípravu lahodných RAW dezertov alebo stať sa skutočným gril majstrom. Táto inovatívna forma tímového budovania nie je len o varení, ale aj o objavovaní nových chutí a kreativite pri tvorbe pokrmov. A pre tých, čo radšej obchádzajú sporák, ponúkame aj kurzy miešania alkoholických cocktailov - zvládne to každý, bez ohľadu na jeho skúsenosti v kuchyni.

škola varenia

Hry pre dospelých

Spoločné hranie hier nie je len zábavnou aktivitou, ale aj silným nástrojom na posilnenie komunikácie a tímovej súdržnosti. Naša ponuka hier pre dospelých zahŕňa rôzne možnosti, ktoré vám umožnia preskúmať a rozvinúť aspekty tímovej dynamiky. Vyzývame vás k vylepšeniu komunikačných schopností a rozvoju kooperácie prostredníctvom únikových hier, kde musíte spolupracovať na riešení hádaniek a nájsť cestu von z tajomného Escape roomu.

Získať späť všetky indície v Honbe za pokladom nielen testuje vaše schopnosti spolupráce, ale tiež povzbudzuje tvorivosť a strategické myslenie. Ako tím, sa ocitnete na opustenom ostrove len s obmedzenými zdrojmi a spoločne budete musieť nájsť riešenia na prežitie.

Naše teambuildingové aktivity neponúkajú len vzrušujúce výzvy, ale tiež príležitosť budovať pevné vzťahy, vytvárať spoločné zážitky a vytvárať pozitívnu atmosféru, ktorá sa prenáša aj do pracovného prostredia. Všetko to spolu prispieva k vytváraniu silného tímu, ktorý je schopný efektívnej a harmonické spolupráce.

hry pre dospelých

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0904 539 618

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.