Organizovanie teambuildingov - Event Lads

Teambuildingy

Teambuilding pre firmy

Len máloktorá aktivita upevní pracovný kolektív lepšie ako netradičný a kreatívny teambuilding. Indoorových či outdoorových aktivít je mnoho - firemná olympiáda, survival camp alebo športové hry - stačí si vybrať. Alebo si nechajte poradiť.

Teambuildingy pre firmy

Športové aktivity

Kto spolu s kolegami ešte nikdy nešportoval, mal by si to určite skúsiť. Športovanie pomáha uvoľňovať endorfíny, utužuje tímového ducha a podporuje zdravú súťaživosť. Pre vašu firmu pripravíme športové aktivity ako sú napríklad lukostrelba, splav alebo futbalový turnaj. Z menej tradičných určite vyskúšajte zápasy v sumo oblekoch, kurz sebaobrany alebo vojenský prekážkový beh.

Športový deň

Adrenalínové zážitky

Vyskúšajte si s kolegami niečo menej tradičné, na čo určite tak skoro nezabudnete. Preteky na motokárach, zlaňovanie alebo rafting na divokej vode prinesú vášmu kolektívu ten správny adrenalín. Pre tých najodvážnejších ponúkame možnosť vyskúšať zoskok z komína. Dali by ste sa spolu s kolegami na niečo také nahovoriť?

adrenalínové aktivity

Workshopy a rozvoj osobnosti

Ak chcete svoj teambuilding poňať intelektuálnejšie, pripravíme pre vás rôzne zaujímavé workshopy či prednášky. Dozviete sa napríklad ako si udržať zdravý chrbát pri sedavom zamestnaní, ako si pripraviť vyvážené raňajky, ktoré vám dodajú energiu, ako si lepšie zorganizovať čas alebo sa zlepšiť v rozprávaní pred publikom.

Rozvoj osobnosti

Škola varenia

Zoberte vašich kolegov do kuchyne. Kurz varenia je príjemnou a relaxačnou aktivitou, ktorá navyše končí chutne - degustovaním vlastných výtvorov. A ak si trúfate, môžete si vyskúšať aj miešanie alkoholických cocktailov. To zaručene zvládnu aj tí menej zdatní, ktorí sa sporáku oblúkom vyhýbajú.

škola varenia

Hry pre dospelých

Aj dospelí milujú rôzne hry. Potrápte si spolu s kolegami mozgové závity a pokúste sa nájsť cestu von z Escape room, pozbierajte všetky indície a užite si výnimočnú Honbu za pokladom. Prežili by ste spolu s kolegami na opustenom ostrove len s pár pomôckami? Aj to si môžete preveriť na našich teambuildingoch.

hry pre dospelých

Kontakt

Pokiaľ máte záujem o naše služby, prosím, kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie.

Kontaktovať nás môžete samozrejme aj na telefónnom čísle

0904 539 618

 

alebo

info@eventlads.sk

 

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formuláru udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.