Neseďte v kancelárii, urobte si športový deň! | Eventlads.sk

Neseďte v kancelárii, urobte si športový deň!

Teploty dosahujú  rekordy a vy smutne pozeráte cez okno svojej klimatizovanej kancelárie a túžite byť niekde vonku? Spojte s kolegami sily a prehovorte šéfa na športový deň. Zažijete tak kopec zábavy na čerstvom vzduchu.

 

Každý si môže vybrať to svoje

Má niektorý z vašich kolegov predné údery a vyniká vo volejbale? Alebo máte ohybnú kolegyňu, ktorá zvláda všetky jogové polohy? Či už je vaša odpoveď kladná alebo záporná, na športovom dni si budú môcť vyskúšať všetci všetko. Z našej ponuky si môžete vyskúšať napríklad lukostreľbu, plážový futbal a volejbal, jogu ale napríklad aj tréning thajského boxu či funkčný tréning zameraný na kondíciu a budovanie sily. Každú zo športových aktivít má na starosti profesionálny tréner a počet ľudí v skupine je obmedzený tak, aby sa stihol každému dostatočne venovať.

Športový deň bez športu?

Pamätáte si ešte Pevnosť Boyard? Pred rokmi sme s obľubou v televízii sledovali tímy celebrít, ktoré súťažili v rôznych úlohách vo francúzskej pevnosti Boyard. A teraz si to môžete vyskúšať aj vy. Tento druh aktivít je vhodný aj pre kolektívy, v ktorých sú menej fyzicky zdatní prípadne starší účastníci. Vašou úlohou bude splniť rozmanité vedomostné aj fyzické úlohy na stanovištiach, za ktoré dostanete indície v podobe kľúča. Medzi úlohami nájdete také, kde budú porebné šikovné ruky, sila, ale aj vycibrené chuťové poháriky. Preveria fyzickú zdatnosť ale aj odvahu. A áno, dúfate správne, kľúče odomknú poklad otca Furasa. Všetky úlohy, rekvizity a kompletné technické vybavenie zabezpečuje náš profesionálny vyškolený personál, takže vy sa budete naozaj iba zabávať.

A keď všetkým vysmädne…

Plnenie úloh či športovanie vonku môže byť v tomto počasí vyčerpávajúce. Nemusíte sa však báť. O pitný režim ako aj o catering sa s radosťou postaráme. Keďže našim esom v rukáve sú mobilné bary, pripravíme na váš event mobilný brandovaný bar s profesionálnym barmanom, ktorý účastníkom pripraví alkoholické aj nealkoholické cocktaily.

Nechajte si zasielať novinky z nášho blogu

Odoslaním formuláru udeľujte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach:

Contact

In case you are interested in our services, please contact us by submitting the contact form below.
 

You can also contact us on the phone number

0949 811 316

 

or

info@eventlads.sk

Contact form

By submitting the contact form, you consent to the processing of the personal data.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.