5 tipov pre nezabudnuteľný vianočný večierok | Eventlads.sk

5 tipov pre nezabudnuteľný vianočný večierok

Horúce dni vystriedali horúce nápoje a s príchodom jesene sa neodmysliteľne blíži aj najkrajšie obdobie roka - Vianoce. Spájajú sa s nimi nezabudnuteľné spomienky, no neraz aj veľa stresu a zhonu. A práve príjemne posedenie s kolegami v podniku či veľký firemný večierok je skvelým nápadom, ako nachvíľu „vypnúť“ a zabudnúť na všetky povinnosti. Event Lads vám preto pripraví vianočný večierok či párty na mieru, presne podľa predstáv, aby vaša jediná starosť bola prísť a dobre sa zabaviť.

 

Vianočný večierok podľa nás

 

TIP #1: Témou večierka nemusia byť len červené čiapky

Vianočný večierok v priestoroch vašej firmy nemusí byť vôbec nuda. Zabudnite na nudné chlebíčky, punč bez chuti a hudobný playlist z prehrávača. My vám dokážeme zabezpečiť vianočnú párty, z ktorej si všetci zamestnanci odnesú okrem dobrej nálady a darčekov aj skvelé spomienky. Vymyslíme mu totiž tému. A napriek vianočnému obdobiu sa práve s témou dá vyhrať úplne netradične. Večierok ladený v štýle oldies, alebo filmových postáv, doladíme tematickou výzdobou a dress codom. Pre náročnejších máme dokonca tému 19. storočia, či tradičné slovenské zvyky. Navyše pre vás pripravíme program plný aktivít, hudobných vystúpení či spoločenských hier. A aká by to bola vianočná párty bez dobrých drinkov a jedla? Tematický vianočný barcatering, teplý punč, vianočné cocktaily či hot chocolate bar pozdvihnú každý vianočný večierok na úplne iný level.

 

TIP #2: Večierok neznamená len posedenie v zasadačke

Ak sa rozhodnete organizovať vianočnú párty mimo priestorov firmy, pravdepodobne si prihodíte na svoj zoznam ešte o niekoľko starostí navyše než pri predošlej možnosti. A preto zverte svoj vianočný večierok do rúk Event Lads. Nájdeme pre vás ten správny priestor, zabezpečíme catering aj zaujímavý program. V našom portfóliu nechýbajú netradičné miesta ako industriálne budovy, múzeá či napríklad kinosála. Zariadime pre vás večierky od malých posedení pre menšie firmy až po galavečeri s účasťou nad 100 zamestnancov. V prípade tematických eventov sa zameriame na príjemnú atmosféru pre všetkých účastníkov a od samotnej témy navrhneme a zariadime všetko, cez korešpondujúce dekorácie, catering zladený s drinkami, až po interaktívny program plný aktivít ako bowling, VR, korčuľovanie či curling.

 

TIP #3: Myslite na preferencie všetkých hostí

Okrem dobrého programu a jedla je neodmysliteľnou súčasťou večierku aj bar s drinkami vianočných chutí, ktoré voňajú po škorici či klinčekoch. Netreba však zabúdať na členov tímu, ktorí neholdujú alkoholu a mať pripravené alternatívy aj pre abstinentov. Preto vám vieme pripraviť punče v alkoholickej aj nealkoholickej verzii z domácich surovín, netradičných ingrediencií, ktoré zostavujú top slovenskí barmani. Alebo rovnako chutné varené vínka na rôzne spôsoby, ale napríklad aj horúci čokoládový bar. Navrhneme vám prispôsobené cocktail menu pozostávajúce z drinkov s firemnými názvami či menami členov najvyššieho predstavenstva ako milý vianočný žart.

 

TIP #4: Prekvapte kolegov nápaditým občerstvením

K tematickej párty neodlučiteľne patrí aj chutný catering. Vaši hostia iste radi ochutnajú tradičné i menej tradičné pokrmy vo vianočnom štýle. Napríklad chutné rolky v tvare vianočného stromčeka, koláče pripomínajúce adventný veniec či rôzne jednohubky vo vianočnej úprave. V prípade, že sa rozhodnete pre inú tému, prispôsobíme jej celý catering, ktorý bude doplnený o nielen chutné, ale najmä nápadité jedlá. A ak si neželáte párty formou večere, pripravíme vám drobné jednohubky, tzv. finger food, ktorý dokonale napárujeme k podávaným alkoholickým či nealkoholickým cocktailom.

 

TIP #5: Naplánujte zážitkový večierok vo forme výletu

V prípade, že chcete v rámci vášho vianočného programu zažiť niečo úplne odlišné, máme alternatívu aj pre vás. Čo tak predĺžený lyžiarsky víkend spojený s vianočnou párty? Alebo spoločný výlet na vianočné trhy v niektorom z európskych hlavných miest s príjemným posedením pri vianočnom punči. Kreativite sa medze nekladú. Vianočnú párty vám zorganizujeme na kľúč presne podľa vašich predstáv, nech už sú akokoľvek výnimočné. Zariadime to za vás do detailov a vy si budete môcť predvianočnú atmosféru užiť dosýta a bez stresov.


 

Nechajte si zasielať novinky z nášho blogu

Odoslaním formuláru udeľujte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach: