6 jedinečných tipov na nezabudnuteľný teambuilding | Eventlads.sk

6 jedinečných tipov na nezabudnuteľný teambuilding

Teambuilding je vyhľadávanou formou rozvoja a vzdelávania mimo pracoviska. Zameriava sa predovšetkým na tvorbu alebo rozvoj tímu, tímovej spolupráce a rovnako aj na trénovanie tímových schopností a zručností. Pripravili sme si pre vás 6 zaujímavých tipov na nezabudnuteľný teambuiding.

 

Prečo je teambuilding dôležitý?

 

Teambuilding sa najčastejšie organizuje mimo pracoviska, aby sa zamestnanci mohli viac a bližšie spoznať. Väčšinou sa totiž poznajú len z kancelárie, porád či z obchodných stretnutí. Teambuildingové aktivity sú spôsobom, ako zlepšiť tímovú morálku či produktivitu. Zamestnanci plnením rôznych úloh zlepšujú svoje komunikačné zručnosti v tíme a zároveň majú dobrý pocit z vykonanej práce v skupine. Budovanie tímu takýmto spôsobom prináša zamestnancom nový pohľad na kolegov a na prácu samotnú.

 

Tipy na jedinečný teambuilding

 

Výber miesta či konkrétnych aktivít na teambuilding nemusí byť vždy jednoduchý. V súčasnosti je možné vybrať si zo širokej ponuky, či už preferujete indoorové aktivity alebo outdoorové aktivity. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na zaujímavý teambuilding, ktoré ocení každý zamestnanec.

 

Team Up

 

V poslednom období vzniká po Slovensku čoraz viac andrenalínových parkov, niektoré sú zamerané čisto na akčné športy, v iných je zas potrebné pohnúť aj rozumom. Team up v Bratislave je zaujímavý rôznorodosťou tematických miestností, v ktorých plníte s tímom postupne zadané úlohy.  

 

Divoká Voda Čunovo

 

Areál vodných športov Divoká Voda je jedinečný rozsahom možného športového vyžitia. Vyskúšajte až 15 rôznych športov a aktivít, či už máte chuť otestovať sa alebo zdokonaliť sa v niektorom z vodných športov alebo sa chcete zabaviť pri niektorej suchozemskej aktivite. Zažite adrenalín, zábavu a príjemnú atmosféru na jednom mieste.

Escape room

 

Chcete trochu potrápiť vaše mozgové závity? Hlavným a jediným cieľom na tomto mieste je utiecť z tematicky zariadenej izby či bytu, v ktorom sa ocitnete. Musíte vnímať svoje okolie všetkými zmyslami, spolupracovať s partnermi a rozmýšľať, ako využiť predmety okolo vás. Celá zábava je umocnená tým, že na únik máte presne stanovený čas.

Virtuálna realita

 

Čoraz viac obľúbenou aktivitou v rámci teambuildingov sa stáva virtuálna realita, ktorú nájdete na viacerých miestach po celom Slovensku. Stačí si nasadiť okuliare a zrazu sa ocitnete na úplne inom mieste a v inom čase. Ponúka takmer neobmedzené možnosti, a tak sa z vás môže stať špión či cestovateľ v čase.

Kurz varenia

 

Netradičným, no o to viac zaujímavým a lákavým tipom na teambuilding je kurz varenia. Spoločné varenie, budovanie kolektívu a osobný rozvoj sú ideálnou kombináciou. Aj v tomto prípade je možnosť voľby a vybrať si tak môžete medzi workshopom, kulinárskou súťažou či ochutnávaním jedla so zaviazanými očami. Medzi obľúbené patria Chef Parade či Pre Gurmánov.

Fit pobyty

 

Vyhľadávaným tipom na teambuilding sú v poslednom čase aj rôzne pobyty plné cvičenia, jogy či zdravého jedla. Okrem toho, že čas strávený niekde v slovenských horách je už sám o seba lákavý, tak zažijete aj program plný zábavy, pohybu, relaxu a užitočných informácií.

Rozmýšľate nad zorganizovaním teambuildingu? Neváhajte nás kontaktovať, pripravíme vám zaujímavý program a postaráme sa o jeho plynulý priebeh. Nezabúdajte, že teambuilding nie je pre firmu zbytočný náklad, ale naopak hodnotnou investíciou. Uvoľnená atmosféra utužuje vzťahy, vytvára nové priateľstvá a pomáha spoznať biznis partnerov v neformálnom prostredí.

 

 

Nechajte si zasielať novinky z nášho blogu

Odoslaním formuláru udeľujte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach: