Toto sú svadobné cocktailové trendy 2019 | Eventlads.sk

Toto sú svadobné cocktailové trendy 2019

Tak ako móda, hudba či jedlo, aj svadby podliehajú trendom. Posledné roky letia svadby v štýle garden party či opulentných 20. rokov Veľkého Gatsbyho. No aj z tradičnej svadby v “kulturáku” sa dá vyčariť štýlová nezabudnuteľná udalosť. Stačí hostí prekvapiť niečím zaujímavým a nevšedným. Napríklad svadobným barom s personalizovaným cocktailovým menu.

 

Predsvadobné občerstvenie

Hoci pre vás je svadba najdôležitejšou udalosťou (veď sa predsa vydávate/ženíte), hostia sa tešia najmä na zábavu a pohostenie. Ušetrite ich vyčkávania na nevestu a ženícha a nervózneho postávania, pri ktorom nikto nevie, čo vlastne robiť. Skráťte hosťom čakanie na obrad a doprajte im radšej ľahký cocktail.

 

Vlastný barman

Kým hostia čakajú na začiatok obradu, postará sa o nich profesionálny barman. Vlastný svadobný barman je totiž jedným z horúcich trendov tohto roka. Okrem namiešania cocktailov hostí zabaví small talkom či efektnou barmanskou show. O program na svadbe tak bude postarané ešte pred jej začiatkom. Navyše pozdvihnete občerstvenie na ďalšiu úroveň a hostia sa nebudú musieť obsluhovať sami.

 

Návrat k tradíciám

Ďalším trendom, ktorý si postupne nachádza čoraz viac priaznivcov sú svadby v tradičnom slovenskom štýle. Folklórne prvky, kytice z lúčnych kvetov, či dychovka potešia nielen skôr narodených hostí. Vyhrajte sa s rôznymi nápaditými prvkami ako sú pierka, či menovky. Ľudovú atmosféru dotvorí náš Slovenský bar, v ktorom hosťom naservírujeme tradičné slovenské chute v krásnej modranskej keramike.

 

Domáce suroviny

Základom všetkých cocktailov by mali byť domáce suroviny. Žiadne éčka a umelé farbivá, ale poctivé sirupy, vlastnoručne pripravené bylinkové bittery a čerstvé sezónne ovocie dodajú drinkom tú správnu chuť. V kombinácii s rôznymi druhmi kvalitného alkoholu potešia i náročných hostí. Bez alkoholu zasa môžu byť príjemnou alternatívou pre najmenších, či šoférov.

 

Personalizované cocktaily

Bar catering na svadbe nemusí znamenať len servírovanie “poldecákov”. Náš kreatívny tím vám zostaví cocktailové menu na mieru presne pre vás. Čo tak jednoduchá hra s menami mladomanželov? CosmoPALItan a CaipiNINA alebo ĽUBA Libre a aFEROl Spritz hostí nielen pobavia, ale pravdepodobne skončia odfotené na ich Instagrame.

Nechajte si zasielať novinky z nášho blogu

Odoslaním formuláru udeľujte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach: